9.12.2021 od 19:00 do 21:00

Nowy Ład – co Cię czeka

Nowy Ład został w dniu 16.11.2021 podpisany przez Prezydenta, a to oznacza, że od 1 stycznia 2022 będziemy żyli w nowej rzeczywistości podatkowej. Dla wielu z nas oznacza to spore podwyżki. Pozostaje pytanie, jak się do nich przygotować?

9.12.2021 od 19:00 do 21:00

Dla kogo:

Webinar przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorców.

Czego się dowiesz

Podczas webinaru planowana jest sesja Q&A

N

jakie zmiany czekają osoby na JDG

N

jak policzyć składkę zdrowotną

N

jakie zmiany dotyczą podatku ryczałtowego

N

o co chodzi z rozliczeniem samochodów od nowego roku

N

w jaki sposób zmiany dotkną spółek z o.o.

N

co zmieni się w Podatku CIT estoński

Prowadzący

Główny księgowy, przedsiębiorca. Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w dziedzinie podatków i rachunkowości. Od 5 lat właściciel i główny księgowy w prężnie rozwijającym się Biurze Rachunkowym we Wrocławiu – SzOK Szybka Obsługa Księgowa sp. zo.o. W swoich rozmowach z klientami zwraca szczególną uwagę na wytłumaczenie zawiłości związanych z podatkami i działalnością przedsiębiorstw. Pragnie aby klienci biura powierzając w jego ręce księgowość mogli czuć się bezpiecznie. Od 2014 roku certyfikowany Główny księgowy – uzyskany tytuł w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Obecnie prowadzi biuro rachunkowe Szok Szybka Obsługa Księgowa.

Adam Kupczyk

Przedsiębiorca, menadżer. Od prawie 10 lat właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS. Jej misją jest edukacja i uświadamianie klientów odnośnie systemu podatkowego Chce, aby przedsiębiorcy wiedzieli, jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 12 tys. osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.

Justyna Broniecka

Zapisz się już teraz

informacjezapisz się