bezpłatny webinar

Spółka jawna – alternatywa dla spółki z o.o.?

N

Chcesz wiedzieć jak prowadzić biznes legalnie mając wspolnika?

N

Co zrobić jeśli chcesz działać w formie spółki, ale spółka zoo to zbyt poważny temat?

N

Jak prowadzić spółkę korzystając z podatku liniowego?

N

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy kolejne spotkanie ZUS to nie MUS

czwartek 17.10.2019

20:00 – 21:00

i

Konkretne rozwiązania

Webinar prowadzony przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem w branży

Bez wychodzenia z domu

Obejrzyj wygodnie na komputerze, tablecie lub smartfonie

t

Sesja Q&A

Będziesz miał okazję zadać pytanie podczas sesji pytań i odpowiedzi na końcu szkolenia

Sprawdzone stregie

Ze strategii, które omawiamy skorzystały już dziesiątki, jeśli nie setki przedsiębiorców.

Czego się dowiesz:

Wielu z nas jest już na tyle świadoma, że wiemy iż prowadzenie firmy pod jednoosobową działalnością gospodarczą nie jest szczęśliwym rozwiązaniem.

Głównie z powodu odpowiedzialności, pracy w zespołach, czy ewentualnej sukcesji. Jednak po za bezpieczeństwem ważne jest też dla nas jakiej wysokości daniny do wszelkiej maści urzędów musimy opłacać. Z uwagi na to, że często spółka z o.o. okazuje się być zbyt skomplikowanym tworem wielu przedsiębiorców ostatecznie decyduje się na pozostanie przy jednoosobowej działalności gospodarczej.

Jednak jest alternatywa – mowa oczywiście o spółce jawnej. Nie wielu księgowych, prawników czy doradców podatkowych mówi o spółkach jawnych. A okazuje się, że na pewno jest zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem od działalności i pozwala np. na swobodne korzystanie z gotówki.

N

Dowiesz się czym jest spółka jawna

N

Jak założyć spółkę jawną

N

W jaki sposób wygląda odpowiedzialność wspólników spółki jawnej

N

Jakie są wady i zalety

N

Jak rozlicza się podatki

N

Jak rozwiązać spółkę jawną

N

W jaki sposób możesz zyskać na założeniu spółki jawnej

Justyna Broniecka

PROWADZĄCA

Przedsiębiorca, menadżer. Od prawie 10 lat właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS. Jej misją jest edukacja i uświadamianie klientów odnośnie systemu podatkowego Chce, aby przedsiębiorcy wiedzieli jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 5 tys osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.

Mateusz Uldynowicz

GOŚĆ

Szczeciński adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zawód adwokata wykonuje od 2016 r., lecz doświadczenie zawodowe zdobywa już od lipca 2010 r. Na co dzień zajmuje się głównie obsługą przedsiębiorców w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz handlowego. Pomaga im na wszystkich etapach rozwoju biznesu – od pomysłu i samego zakładania działalności gospodarczej aż po bieżące funkcjonowanie firmy. Udziela się także społecznie, wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem szczecińskie organizacje pozarządowe.

Każdego dnia stara się walczyć ze stereotypem oficjalnego i niedostępnego prawnika poprzezbudowanie atmosfery zaufania i szacunku, a także uśmiech, który znaczy czasami więcej niż jakiekolwiek słowa. Swoich parterów biznesowych traktuje tak, jak sam chciałby być traktowany dlatego też w codziennej pracy kieruje się partnerskim i elastycznym podejściem

Facebook

Linkedin 

Kancelaria: www.uldynowicz.eu

Blog: http://wypowiedzenieumowy.pro/

Zapisz się już teraz

opinie uczestnikówzarezerwuj miejsce

Opinie uczestników

„Jeżeli chcesz omijać ZUS bokiem- to szkolenie jest dla Ciebie”

Mirosław Rostowski

„Bardzo ciekawe szkolenie, uświadamiające i kierujące na nowe sposoby rozliczania i prowadzenia firmy.”

Wiesia Wolna

Spotkanie pozwoliło mi lepiej zrozumieć korzyści płynące z prowadzenia spółki z o.o.”

Huber Bartczak

„Merytorycznie i na temat. Bardzo praktyczna wiedza”

Piotr Duszyński

„Warto wziąć udział w spotkaniu, ponieważ jest prowadzone profesjonalnie, zawiera dużo informacji, rozwiązań dla przedsiębiorców, pomysłów jak nie płacić ZUS-u i innych informacji”

Anna Budziszewska

„Spotkanie otwiera oczy na nowe alternatywy dla ZUS”

Katarzyna Adamska

„Doskonale wykorzystany czas, wiele cennych informacji oraz doskonała podstawa do rozpoczęcia przygody z własnym biznesem BEZ ZUS”

Karolina Domerecka