bezpłatny webinar

Trudne rozmowy o płatnościach z bankami i firmami leasingowymi

Dla kogo:

Webinar skierowany jest do osób, które mają dziś zaległości w bankach i firmach leasingowych spowodowanych zatorami płatniczymi lub spadkiem przychodów związanych z trwającą pandemią.

czwartek 28.05.2020

20:00 – 21:00

i

Konkretne rozwiązania

Webinar prowadzony przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem w branży

Bez wychodzenia z domu

Obejrzyj wygodnie na komputerze, tablecie lub smartfonie

t

Sesja Q&A

Będziesz miał okazję zadać pytanie podczas sesji pytań i odpowiedzi na końcu szkolenia

Sprawdzone stregie

Ze strategii, które omawiamy skorzystały już dziesiątki, jeśli nie setki przedsiębiorców.

Czego się dowiesz:

Sytuacja pandemii spowodowała ogromne zatory płatnicze na całym świecie. Prawie każdy przedsiębiorca dziś mocniej niż kiedykolwiek liczy swoje koszty. Praktycznie każdy przedsiębiorca korzysta z leasingu, kredytu czy linii kredytowej. Okazuje się, że dziś wielu z nas nie stać na ich regularne spłacanie. Zarówno banki, jak i firmy leasingowe informują, że są gotowe do rozmów. Jednak w praktyce dość trudno dojść do rzeczowego porozumienia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy webinar informujący o tym, w jaki sposób radzić sobie z tymi rozmowami.

Musisz wiedzieć, że każdej firmie, czy bankowi który do tej pory w jakiś sposób finansował Twoją działalność zawsze lepiej dojść z Tobą do porozumienia, niż oddawać temat do windykacji. Z drugiej strony, jeżeli nie unikasz trudnych rozmów to jednocześnie stajesz się bardziej wiarygodny, co będzie miało znaczenia również w przyszłości – kiedy za rok/dwa/pięć będziesz starał się o kolejny kredyt/leasing.

Podczas webinaru dowiesz się:

N

jakie dane finansowe przygotować do rozmowy

N

jakich argumentów używać do rozmów

N

w jaki sposób przekonać firmę, że będzie Cię stać na spłatę zadłużenia, jednak w zwolnionym tempie

N

na jakie elementy umowy zwrócić uwagę

N

kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty/prawnika

N

w jaki sposób przygotować się do rozmowy negocjacyjnej

N

w jaki sposób udokumentować nowe warunki spłaty

Justyna Broniecka

PROWADZĄCA

Przedsiębiorca, menadżer. Od prawie 10 lat właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS. Jej misją jest edukacja i uświadamianie klientów odnośnie systemu podatkowego Chce, aby przedsiębiorcy wiedzieli jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 5 tys osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.

Paweł Pilarczyk

GOŚĆ

Paweł Pilarczyk to autor bloga jakfinansowac.pl, doświadczony menadżer oraz konsultant biznesowy. Obecnie prowadzi własną firmę doradczą. Współpracuje z instytucjamifinansowymi w kraju oraz z międzynarodową firmą doradczą Guide Point. Jego pasją są finanse, biznes i dzielenie się wiedzą. Twórca cotygodniowych spotkań live na Facebooku #finanseonline oraz artykułów prasowych dla firm z branży finansowej.

Pomaga osobom indywidualnym sfinansować zakup lub budowę nieruchomości kredytem hipotecznym. Ściśle współpracuje również z przedsiębiorcami. Pomaga usprawniać działanie ich biznesów, finansować inwestycje oraz poprawiać płynność finansową.