bezpłatny webinar

Upadłość konsumencka – dla osób fizycznych i prowadzących działalność gospodarczą

Dla kogo:

N

właścicieli firm, którzy rozważają upadłość

N

dla osób które dziś borykają się z problemami finansowymi

N

dla tych, którzy z uwagi na aktualna sytuację chcą wiedzieć, jakie mają wyjście w przypadku czarnych scenariuszy

czwartek 16.07.2020

20:00 – 21:00

i

Konkretne rozwiązania

Webinar prowadzony przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem w branży

Bez wychodzenia z domu

Obejrzyj wygodnie na komputerze, tablecie lub smartfonie

t

Sesja Q&A

Będziesz miał okazję zadać pytanie podczas sesji pytań i odpowiedzi na końcu szkolenia

Sprawdzone strategie

Ze strategii, które omawiamy skorzystały już dziesiątki, jeśli nie setki przedsiębiorców.

Czego się dowiesz:

Sytuacja epidemii właściwie na całym świecie sprawia ogrom problemów wielu ludziom. Szczególnie narażeni są właściciele firm, którzy są odpowiedzialni za siebie i często za swoich pracowników. Do tego należy dołożyć obciążenia leasingowe oraz linie kredytowe, na których działa wielu przedsiębiorców. W tym miejscu trzeba wspomnieć, że pomoc państwowa w Polsce właściwie nie istnieje.

To powoduje, że właściciele firm coraz częściej zastanawiają się, czy to przypadkiem nie jest właściwy moment, aby ogłosić upadłość.  Zdaje sobie sprawę, że być może temat nie jest łatwy, jednak coraz bardziej potrzebny.

Czego się dowiesz:

 

N

co to znaczy ogłosić upadłość

N

co stanie się z zadłużeniem

N

kto spłaci moje długi

N

jak przebiega proces upadłości

N

jak skorzystać z uproszczonej procedury zgłaszania upadłości

N

ile trwa proces upadłości

N

co muszę przygotować, aby zgłosić upadłość

Justyna Broniecka

PROWADZĄCA

Przedsiębiorca, menadżer. Od prawie 10 lat właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS. Jej misją jest edukacja i uświadamianie klientów odnośnie systemu podatkowego Chce, aby przedsiębiorcy wiedzieli jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 5 tys osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.

Bartosz Majda

PRAWNIK

Ekspert z zakresu prawa zamówień publicznych. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze firm w zakresie prawa handlowego i cywilnego.

Autor projektu wsparcia dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami koronawirusa w Polsce – www.nieupadaj.pl

Doradza przedsiębiorcom w zakresie prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów w branży budowlanej, medycznej oraz nowych technologii.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów uczestniczących w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem umów w sprawach zamówień publicznych, weryfikacji poprawności SIWZ, przygotowywania ekspertyz prawnych w zakresie poprawności wyboru trybu udzielenia zamówienia. Reprezentuje zarówno zamawiających, jak i wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz z postępowaniach sądowych w sporach związanych z wykonywaniem umów dotyczących zamówień publicznych.

W swojej praktyce zawodowej świadczył pomoc prawną m. in. dla wiodącej firmy realizującej inwestycje dotyczące budowy oraz modernizacji stacji i linii kolejowych, lidera rynku obsługującego strefy płatnego parkowania, jednego z największych szpitali w Wielkopolsce, a także wiodącego dostawcy sterylizatorów.

 

firma bez zusu

Pobierz bezpłatny poradnik

7 sposobów na obniżenie kosztów w Twojej firmie

Super! Teraz sprawdź podany adres e-mail i odbierz poradnik.