bezpłatny webinar

Spółka z o.o. w Polsce, Firma w Czechach – kontra nowy ład

Całkiem niedawno rząd ogłosił pomysł nowego ładu podatkowego. Najtrudniejszą do zaakceptowania dla przedsiębiorców zmianą jest konieczność opłacania składki zdrowotnej od dochodu bez możliwości odliczenia jej od podatku. Dla wielu z nas oznacza to spore podwyżki. Właśnie dlatego wielu przedsiębiorców już teraz szuka rozwiązań i ścieżki działania, którą chcą wdrożyć w najlepszym czasie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy webinar, na którym dowiesz się jak działa spółka z o.o., jak działa możliwość prowadzenia firmy w Czechach i sam podejmiesz świadomą decyzję.

czwartek 17.06.2021

20:00 – 21:00

i

Konkretne rozwiązania

Webinar prowadzony przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem w branży

Bez wychodzenia z domu

Obejrzyj wygodnie na komputerze, tablecie lub smartfonie

t

Sesja Q&A

Będziesz miał okazję zadać pytanie podczas sesji pytań i odpowiedzi na końcu szkolenia

Sprawdzone strategie

Ze strategii, które omawiamy skorzystały już dziesiątki, jeśli nie setki przedsiębiorców.

DLA KOGO?

Webinar przeznaczony jest dla właścicieli firm, szczególnie tych, którzy zdecydowali się na prowadzenie swojej firmy w formie działalności gospodarczej. A dziś zainteresowani są innymi rozwiązaniami.

Czego się dowiesz:

 

Podczas darmowego webinaru dowiesz się:

N

jakie są założenia nowego ładu

N

ile realnie stracisz na nowym ładzie

N

jak działa spółka z o.o. w Polsce

N

jakie możliwości daje firma w Czechach

N

dla kogo jest spółka JDG w Czechach, a dla kogo spółka

N

czy biznesy stacjonarne można przenieść do Czech

N

jakie są zagrożenia prowadzenia firmy w Polsce i za granicą

Przygotuj się do ewentualnej zmiany i zapoznaj się z wadami i zaletami poszczególnych rozwiązań. Podczas webinaru poznasz konkretne propozycje rozwiązań.

Justyna Broniecka

PROWADZĄCA

Przedsiębiorca, menadżer. Od prawie 10 lat właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS. Jej misją jest edukacja i uświadamianie klientów odnośnie systemu podatkowego Chce, aby przedsiębiorcy wiedzieli jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 5 tys osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.

Damian Małaczyński

PROWADZĄCY

“Twój człowiek w Czechach”. Przedsiębiorca z 20-letnim stażem, trener sprzedaży oraz mówca motywacyjny. Współwłaściciel dwóch firm w Czechach od 13-lat zdobywa kolejne szczeble sukcesu, którymi dzieli się w poradniku “Biznes w Czechach – poradnik od A do Z”. Pasjonat budowania biznesów od podstaw. Ambasador polskiego biznesu w Czechach.