bezpłatny webinar

Spółka z o.o.  –  dla kogo, jak to działa i dlaczego zapłacisz mniej podatków?

Aktualnie sytuacja przedsiębiorców jest dość wyjątkowa. Najpierw COVID-19, a zaraz potem zapowiedzi rządu o nowym ładzie. To pokazuje, że należy lepiej przyjrzeć się temu w jaki sposób prowadzimy swój biznes. W ostatnich miesiącach dostałam kilka wiadomości o tym, że „dziękuję, że kazałaś mi kilka lat temu założyć spółkę”. Prawda jest taka, że spółka pozwala na znaczne ograniczenie odpowiedzialności w przypadku niewypłacalności firmy. Pozwala na oddzielenie majątków prywatnego  i firmowego. Dodatkowo właściciele oraz członkowie zarządu nie muszą płacić ZUS-u. Coraz częściej przedsiębiorcy dostrzegają konieczność ciągłego ograniczania ryzyka biznesowego, a warunkach polskich obecnie jedynie spółka z o.o. tak mocno chroni majątek prywatny.

czwartek 29.07.2021

20:00 – 21:00

i

Konkretne rozwiązania

Webinar prowadzony przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem w branży

Bez wychodzenia z domu

Obejrzyj wygodnie na komputerze, tablecie lub smartfonie

t

Sesja Q&A

Będziesz miał okazję zadać pytanie podczas sesji pytań i odpowiedzi na końcu szkolenia

Sprawdzone strategie

Ze strategii, które omawiamy skorzystały już dziesiątki, jeśli nie setki przedsiębiorców.

DLA KOGO?

Webinar przeznaczony jest dla właścicieli firm, szczególnie tych, którzy zdecydowali się na prowadzenie swojej firmy w formie działalności gospodarczej.

Czego się dowiesz:

 

Podczas darmowego webinaru dowiesz się:

N

Pokażemy Ci wady prowadzenia działalności gospodarczej

  • pokażemy Ci zalety działania spółki z o.o.
  • pokażemy Ci, w jaki sposób spółka z o.o. może chronić Cię w sytuacjach kryzysowych
  • jakie oszczędności podatkowe możesz osiągnąć dzięki spółce z o.o.
  • ile kosztuje założenie i utrzymanie spółki z o.o.
N

W jaki sposób działa spółka z o.o. i jak można ją wykorzystać do działania Twojej firmy

N

Jak nie płacić ZUS-u w Twojej firmie

  • jak szybko możesz przejść z działalności gospodarczej do spółki

Przygotuj się do ewentualnej zmiany i zapoznaj się z wadami i zaletami poszczególnych rozwiązań. Podczas webinaru poznasz konkretne propozycje rozwiązań.

Justyna Broniecka

PROWADZĄCA

Przedsiębiorca, menadżer. Od prawie 10 lat właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS. Jej misją jest edukacja i uświadamianie klientów odnośnie systemu podatkowego Chce, aby przedsiębiorcy wiedzieli jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 5 tys osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.