Elementy zarządzania projektami w biznesie

47.00 w tym VAT

PDF

To poradnik, w którym przedstawiamy różnorodne metody zarządzania projektami w biznesie, gotowe do zastosowania od zaraz

12 Osób ogląda ten produkt w tej chwili!

O książce

Poradnik wprowadzający elementy zarządzania projektami, to przede wszystkim praktyczna wiedza, którą od razu będziesz mógł zastosować w swoim przedsiębiorstwie. Uważamy, że planowanie i odpowiednia strategia są bardzo ważne w biznesie i choć często ulegają zmianie, należy je tworzyć. Dzięki temu wprowadzisz nie tylko większy porządek w swojej firmie, ale także zwiększysz wydajność pracy. 

Ta książka to nie kolejny zbiór teorii i różnych terminów związanych z zarządzaniem. Postawiliśmy na praktyczne wykorzystanie różnych metod. Podajemy różnorodne rozwiązania i przedstawiamy możliwości ich wdrożenia, a także ich największe zalety i wady. 

W poradniku przeszliśmy przez wszystkie etapy zarządzania projektami, szczegółowo je opisując i zwracając uwagę szczególnie na elementy sprawiające największe trudności.

Dla kogo przeznaczony jest poradnik?

  • Dla przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić zarządzanie projektami w swojej firmie
  • Dla właścicieli firm czy kierowników zespołu, którzy chcą poznać praktyczne porady dotyczące zarządzania projektami

Jakie korzyści przyniesie Ci zakup poradnika?

PRZEJDZIEMY WSPÓLNIE PRZEZ WSZYSTKIE ETAPY ZARZĄDZANIA PROJEKTEM

Wiele osób ma podstawy wiedzy, jednak nie do końca potrafi wykorzystać je w praktyce. Dlatego w naszym poradniku stawiamy na praktyczne podejście i przechodzimy wspólnie przez wszystkie etapy zarządzania projektami z ciekawymi przykładami i anegdotami. Bez trudnych reguł czy definicji. Dostajesz praktyczną wiedzę, którą od razu możesz wdrożyć w swojej firmie.

DOWIESZ SIĘ DLACZEGO PLANOWANIE JEST WAŻNE I JAKIE KORZYŚCI MOŻE CI PRZYNIEŚĆ

Przedsiębiorcy narzekają na zbyt małą ilość czasu i zbyt długą listę rzeczy do zrealizowania, dlatego większość traktuje zarządzanie projektami po macoszemu. Wydawać by się mogło, że wiele procesów nie potrzebuje planu do ich realizacji. Takie podejście, to błąd! Planowanie należy traktować jako sposób na optymalizację czasu i przygotowanie się na każdą ewentualność podczas realizacji danego projektu.

POZNASZ I NAUCZYSZ SIĘ WYKORZYSTYWAĆ NARZĘDZIA DO PLANOWANIA DZIAŁAŃ

Przedstawimy Ci proste narzędzia, dzięki którym przede wszystkim odpowiednio zaplanujesz swoje działania. Dzięki temu, nie będziesz mieć problemów ze spięciem projektu ze względu na zbyt krótką ilość czasu lub zbyt mały budżet. Planowanie działań przynosi jeszcze jedną korzyść - optymalizację czasową.

DOWIESZ SIĘ JAK OKREŚLIĆ RYZYKO ZWIĄZANE Z PROJEKTEM

Każde działanie niesie ze sobą pewne ryzyko. Nie oznacza to jednak, że musimy zaniechać jego realizacji. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest przygotowanie się na ewentualne niedogodności i odpowiednie zaplanowanie ryzyka. Jak to zrobić? Dowiesz się w naszym poradniku.

Spis treści

  1. Wstęp
  2. Faza planowania
  3. Harmonogramowanie
  4. Zarządzanie ryzykiem
  5. Zbieranie doświadczeń
  6. Faza kończenia projektu
  7. Zakończenie
Autorka

Justyna Broniecka

Przedsiębiorca, menadżer. Od prawie 10 lat właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS. Jej misją jest edukacja i uświadamianie klientów odnośnie systemu podatkowego Chce, aby przedsiębiorcy wiedzieli jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 5 tys osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.

Z tej samej kategorii

Inni klienci kupili również