Zespół ZUS to nie MUS

Justyna Broniecka

Przedsiębiorca, menadżer. Właścicielka i twarz marki ZUS to nie MUS.

Autorka lub współautorka wszystkich materiałów, artykułów i produktów ZUS to nie MUS. Posiada wyjątkową umiejętność łatwego i przystępnego tłumaczenia złożonych procesów i zawiłości polskich przepisów podatkowych.

Misją Justyny jest edukacja i uświadamianie przedsiębiorców odnośnie systemu podatkowego Chce, aby  wiedzieli jakie są możliwości oraz z czym wiążą się poszczególne wybory. Przeszkoliła ponad 5 tys osób. Jest często zapraszana na konferencje, wykładowca w szkołach wyższych. Jej szkolenia i wystąpienia oceniane są jako praktyczne, użyteczne i ciekawe. Fanka logicznego myślenia oraz ułatwiania sobie życia.

Od prawie 10 lat członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie doskonali swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz zarządzania. Otrzymała tam najwyższy tytuł DTM (Distinguished Toastmaster). Prywatnie pasjonatka podróży, szczególnie do Afryki.

Mateusz Solecki

Tech & Design Ninja. Zaplecze techniczne i wizualne portalu.

Dba o to, żeby strona była czytelna i łatwo było się na niej odnaleźć. Żeby sklep działał, książki i kursy miały ładne okładki, a także żeby newslettery i podcasty do Was docierały. W rozmowie często używa dziwnych zwrotów takich jak feed, CSS czy automation cycle.

Przez 4 lata, także był członkiem Toastmasters, gdzie zdobył tytuły ACB  (Advanced Communicator Bronze) i ALB (Advanced Leader Bronze).

Prywatnie pasjonat sportów siłowych i treningu funkcjonalnego.

Dane firmy:

Klim Baron Business Solutions Sp. z o.o.
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
NIP: 7831697326
Telefon: 607 127 947
Email: zustoniemus@zustoniemus.pl